E-[S]trike.eu
kdo nehraje ten nežije

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Historie CS

grgr
Beta
BETA 2 BETA 2 přinesla tlumič na USP a M4A1, objevil se AK-47, SiG 552 Commando a Desert Eagle. Úpravou prošlo noční vidění.

BETA 3 BETA 3 přinesla nůž, helmu a P90.

BETA 4 BETA 4 Nový typ hry: Bomby. Položit bombu jste mohli na nových mapách de_nuke, de_dust a de_prodigy. Nové zbraně P228 a Steyr Scout, do vybavení přibyl HE granát. BETA 4.1 navíc přináší model SAS, na druhou stranu vyvolává negativní pocity.

BETA 5 BETA 5 přinesla dobré i špatné. Většinově se na ní podílelo Barking Dog Studios, které stojí za Homeworldem. Psaní do konzole mohlo shodit server. Obsahovala spoustu chyb. Herně se prakticky nezměnila. BETA 5 přišla s mnoha skvělými vylepšeními plus novou zbraní, brokovnicí xm1014.

BETA 6 BETA 6 byla mezník v historii Counter-Strike. V pozadí nových zbraní MAC-10 a AUG, modelů hráčů Snow a GIGN, a upravením MP5, obsahuje BETA 6 dva nové herní typy. Útěk, kde museli teroristé utéct do vyznačené oblasti (v BETA 6 pouze jedna mapa); a krycí, kde CT musí chránit VIP. Mimo to BETA 6 obsahuje levoruké i pravoruké modely. Objevují se první cheateři.

BETA 6.5 Přináší upravený netcode, novou m4a1, m3 shotgun a USP, nový model pro Teroristy a další změny.

BETA 6.6 Vylepšení ochrany proti cheaterům.

BETA 7 Nové mapy, hrané dodnes, jako např. cs_office, de_vegas, dále pak druhá mapa pro útěk as_highrise, cs_arabstreets a de_foption. Nůž dostal sekundární funkci, objevil se plně funkční VGUI, přidán nový model hráče Seal Team 6. Významně se také změnily animace modelů. As_ mapy byly upraveny, VIP je vybaven pistolí USP. Byly opraveny pohledy kamery. Novinkou je možnost řídit vozidlo, k čemuž sloužila testovací mapa de_jeepathon2000.

BETA 7.1 BETA 7.1 opravovala chyby na mapách de_vegas, de_train a cs_arabstreets. Dále pak upravila přesnost při střelbě dávkou (burst fire). Opravený byl kód pro řízení aut. Také hráči mají konečně správnou velikost, opravený zaměřovač a pro fajnšmejkry je zde nová ikonka pro HS (head shot). Samozřejmostí je opravení malých chyb a přidání nových nastavitelných parametrů (cvarů) pro server.

[editovat] Verze 1
Verze 1.1 Při výskoku se více znepřesní střelba. Již není v zoomu vidět hlaveň odstřelovací pušky. Přidány nové cvary jako například mp_roundtime (délka jednoho kola), allow_spectators (povoluje na serveru diváky). Objevují se nové mapy cs_thunder, de_dust2 a de_inferno, cs_office.

Verze 1.3 Verze 1.3 je mnohými považována za nejlepší verzi CS. Na tuto verzi existují i dnes funkční servery. Mimo jiné přidán cvar mp_startmoney (množství peněz na začátku hry).

Verze 1.4 Hráč musí stát na místě, když pokládá bombu a také nemůže střílet ani se pohybovat když bombu zneškodňuje. Upravena přesnost zbraní při skákání. Obsahuje nový anticheat.

Verze 1.5 Verze 1.5 nová mapa de_piranesi. Zbraň scout přišla o svou dokonalou výhodu - přesnost při chůzi. Od nové verze, není již scout tak zábavný a používaný fajnšmejkry.

Verze 1.6 Verze 1.6 přináší prodlevu při zoomování. Upravené verze map de_aztec, de_pirenesi a de_inferno. Nové zbraně clarion a defender. Do hry je přidán také taktický štít. Hra dostala líbivější grafiku.

Counter Strike: Condition Zero Verze 1.6, do které byly přidány boti (počítačem řízení protivníci) a singleplayer.

Counter Strike: Source Už mnohem lépe zpracovaná grafika zbraní a map, kterých je zde méně než v předchozích dílech.


11.10.2009 12:47:29 | Autor: Radek Joneš | stálý odkaz

<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se